Atenciˇ: Cablematic Dos Mil S.L.U. utilitza cookies (pr˛pies i de terceres empreses) en aquest lloc web. Per obtenir mÚs informaciˇ sobre les cookies, consulteu la nostra polÝtica de cookies i de privacitat. Si continua utilitzant el nostre lloc web, accepta l'˙s que fem de les cookies.
EntŔs, ocultar aquest missatge MÚs informaciˇ
934 987 113
H: 09:00-18:00 de Dilluns a Divendres
comercial@cablematic.com
Enviament des de 3,00€
Identificar
Client nou
GD01

Cable Fanout de fibra ˛ptica OM3 multimode 50Ám/125Ám MTP/PC a 12 x LC/PC 10Gb de 1 m

ReferŔncia GD01

Resum tŔcnic

  • Cable Fanout de fibra ˛ptica de 12 nuclis de fibra ˛ptica multimode OM3. Cable breakout o fanout per transferŔncia de dades a velocitat de 10 GB.
  • En un extrem disposa de connector MTP/PC, I en l'altre extrem de 12 connectors LC/UPC.
  • Cable de fibra ˛ptica de multimode 50/125 micres (50 micres de diÓmetre de nucli. 125 micres de diÓmetre de coberta).
  • Cable LSZH, lliure d'halogen i baixa emissiˇ de fums.
  • Longitud total del cable d'1 m. Els cables ramificats en connectors LC tenen una longitud de 0,5 m.
+ Info

Fibra Ëptica OM3

Connector LC per a cables de fibra ˛ptica

MTP

Multimode

Producte en estoc. Lliurament en 1-3 dies. Garantia de 2 anys. Termini de devoluciˇ de 14 dies.
  • Descripciˇ
  • Mides
  • Relacionat
  • Consultes tŔcniques

Cable Fanout de fibra ˛ptica de 12 nuclis de fibra ˛ptica. En un extrem disposa de connector MTP/PC, i en l'altre extrem de 12 connectors LC/UPC. Cable de fibra ˛ptica de multimode 50/125 micres.

especificacions

  • Cable Fanout de fibra ˛ptica de 12 nuclis de fibra ˛ptica multimode OM3. Cable breakout o fanout per transferŔncia de dades a velocitat de 10 GB.
  • En un extrem disposa de connector MTP/PC, I en l'altre extrem de 12 connectors LC/UPC.
  • Cable de fibra ˛ptica de multimode 50/125 micres (50 micres de diÓmetre de nucli. 125 micres de diÓmetre de coberta).
  • Cable LSZH, lliure d'halogen i baixa emissiˇ de fums.
  • Longitud total del cable d'1 m. Els cables ramificats en connectors LC tenen una longitud de 0,5 m.


Marca

BeMatik
Mides
Pes: 0.07 Kg.
Mesures del producte:
Amplada: 18 x Profunditat: 15 x Alšada: 1.5 cm.
Quantitat de paquets: 1
Mides del paquet:
23 x 20.5 x 1.5 cm.Volum del paquet: 707.250 cm3.
Disponible tambÚ en:
Color sense especificar

[!] Pesos, mides, colors i formes tan sols sˇn orientatius i poden ser diferents dels representats, si bÚ les funcionalitats del producte mai diferiran amb les especificades

Consultes tŔcniques

tÚ algun altre dubte o pregunta sobre aquest producte?

oppsss! per formular una pregunta necessita accedir com a client, si encara no Ús client pot crear el seu compte en menys d'1 minut, Ús totalment gratis.
Termes tŔcnics emprats
  1. LSZH - lshf

  2. OM1, OM2, OM3, OM4

LSZH - lshf

Cables lshf (Low Smoke Halogen Free Cable) o tambÚ anomenat LSZH (Low smoke zero halogen) Ús un tipus de classificaciˇ internacional que s'usa per cobrir els cables a la ind˙stria dels cables tant d'acer com d'altres tipus. LSHZ tÚ un recobriment termoplÓstic que propaguen poc les fonts de calor. Una altra carasterÝstica Ús que no emeten gasos o fums t˛xics quan s'exposen a la flama. Ha de tenir en compte que en cieRtas instalĚlacions pot ser obligatori per l'autoritat competent l'˙s d'aquests cables.

LSZH - lshf

OM1, OM2, OM3, OM4

Igual que els cables de xarxa, els cables de fibra ˛ptica tambÚ tenen els seus estÓndards internacionals. En aquest cas es divideixen en OM1, OM2, OM3 i OM4. La diferŔncia entre ells es basa en diferŔncies d'ample de banda, velocitat, diÓmetre interior com es pot veure a la taula de sota. Per ajudar a aclarir alguns conceptes, 9/125 seria (diÓmetre interior/diÓmetre exterior). En l'ample de banda pot ser de 850nm, 1350nm o 1550nm (nan˛metres). En el cas d'aplicaciˇ li hem posat una orientaciˇ per a ajudar a entendre el concepte, per˛ realment pot ser usat en molts Ómbits.

OM1, OM2, OM3, OM4


Top
Cablematic Dos Mil SLU, Santander 61, 08020 Barcelona - Horari: 09:00 a 18:00 Dilluns a Divendres
Els preus no inclouen IVA llevat que s'indiqui el contrari. Despeses d'enviament no incloses
TelŔfon: 934987113 Email: comercial@cablematic.com CIF: B62231261
Shop design by deDavid.com