Atenciˇ: Cablematic Dos Mil S.L.U. utilitza cookies (pr˛pies i de terceres empreses) en aquest lloc web. Per obtenir mÚs informaciˇ sobre les cookies, consulteu la nostra polÝtica de cookies i de privacitat. Si continua utilitzant el nostre lloc web, accepta l'˙s que fem de les cookies.
EntŔs, ocultar aquest missatge MÚs informaciˇ
934 987 113
H: 09:00-18:00 de Dilluns a Divendres
comercial@cablematic.com
Enviament des de 3,00€
Identificar
Client nou
CT41

Generador mesurador de llum per fibra ˛ptica 850-1625nm 1mW amb connectors FC i SC

ReferŔncia CT41

Resum tŔcnic

  • Generador emissor i mesurador de fallades per a fibra ˛ptica monomode (SM) o multimode (MM).
  • Compatible amb longitud d'ona 850nm, 980nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm i 1625nm.
  • Rang de mesura: -70 a +10 dBm (InGaAs).
  • Inclou emissor localitzador d'errors amb distÓncia mÓxima 5km (1mW). longitud deona: 650nm
  • Compatible amb connector ˛ptic: FC i SC.
+ Info

Monomodo

Multimode

Producte en estoc. Lliurament en 1-3 dies. Garantia de 2 anys. Termini de devoluciˇ de 14 dies.
  • Descripciˇ
  • Mides
  • Relacionat
  • Consultes tŔcniques

Generador i mesurador per a fibra ˛ptica que emet llum lÓser i mesura la potŔncia de la llum. Es tracta d'un mesurador de potŔncia ˛ptica de mÓ dissenyat per verificar instalĚlacions i realitzar el manteniment de les xarxes de fibra ˛ptica. Inclou emissor de llum lÓser per localitzar errors en cables de fibra ˛ptica monomode (SM) o fibra ˛ptica multimode (MM). Model compacte i portÓtil per comprovar males connexions, trencaments, curvatures excessivaves, etc que afectin els enllašos de fibra ˛ptica entre els seus extrems.

especificacions

  • Generador emissor i mesurador de fallades per a fibra ˛ptica monomode (SM) o multimode (MM).
  • Compatible amb longitud d'ona 850nm, 980nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm i 1625nm.
  • Rang de mesura: -70 a +10 dBm (InGaAs).
  • Inclou emissor localitzador d'errors amb distÓncia mÓxima 5km (1mW). longitud deona: 650nm
  • Compatible amb connector ˛ptic: FC i SC.
  • Funciˇ d'auto-calibrat automÓtic.
  • Visor LCD retro-ilĚluminat per a visualitzaciˇ nocturna.
  • Apagada automÓtica en 10 minuts de no utilitzaciˇ.
  • Funciona amb 2 piles de tipus AA.
  • Mida: 91 x 199 x 46 mm.


Marca

BeMatik
Mides
Pes: 0.34 Kg.
Mesures del producte:
Amplada: 9.1 x Profunditat: 4.6 x Alšada: 19.9 cm.
Quantitat de paquets: 1
Mides del paquet:
21.8 x 10.2 x 5.5 cm.Volum del paquet: 1222.980 cm3.
No disposem d'aquest producte en altres mides alternatives
Color sense especificar

[!] Pesos, mides, colors i formes tan sols sˇn orientatius i poden ser diferents dels representats, si bÚ les funcionalitats del producte mai diferiran amb les especificades

Consultes tŔcniques

tÚ algun altre dubte o pregunta sobre aquest producte?

oppsss! per formular una pregunta necessita accedir com a client, si encara no Ús client pot crear el seu compte en menys d'1 minut, Ús totalment gratis.
Termes tŔcnics emprats
  1. dBm

dBm

El dBm (de vegades tambÚ dBmW o decibel-milĚliwatt) Ús una unitat de mesura de potŔncia expressada en decibels (dB) relativa a un milĚliwatt (mW). S'utilitza en xarxes de rÓdio, microones i fibra ˛ptica com una mesura convenient de la potŔncia absoluta a causa de la seva capacitat per expressar tant valors molt grans com molt petites en forma curta. ╔s diferent de dBW, la qual fa referŔncia a un watt (1.000 mW). Valors tÝpics:
  • 21 dBm-> 125 MW-> MÓxima sortida de potŔncia per a un telŔfon m˛bil UMTS/3G (telŔfon de potŔncia classe 4).
  • 15 dBm-> 32 MW-> PotŔncia tÝpica de de transmissiˇ de WiFi a portÓtils.
  • 0 dBm-> 1,0 mW = 1000 ?W-> EstÓndard Bluetooth classe 3, cobertura de 1 m.
  • -10 DBm-> 100 ?W-> TÝpicament la mÓxima potenc


Fuente de la información sobre DBM: http://es.wikipedia.org/wiki/DBm
Top
Cablematic Dos Mil SLU, Santander 61, 08020 Barcelona - Horari: 09:00 a 18:00 Dilluns a Divendres
Els preus no inclouen IVA llevat que s'indiqui el contrari. Despeses d'enviament no incloses
TelŔfon: 934987113 Email: comercial@cablematic.com CIF: B62231261
Shop design by deDavid.com